Dostępne

Mieszkanie M011

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 37.97 m2
Piętro: 2
Cena: 664 854.70 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M011
Cena za m2 17 510 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy