Rezerwacja

Mieszkanie M018

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 62.61 m2
Piętro: 2
Cena: 980 222.16 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M018
Loggia 3.17 m2
Cena za m2 15 656 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy