Dostępne

Mieszkanie M004

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 58.05 m2
Piętro: 1
Cena: 896 872.50 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M004
Loggia 5.59 m2
Cena za m2 15 450 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy