Dostępne

Mieszkanie M046

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 60.11 m2
Piętro: 5
Cena: 978 230.14 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M046
Loggia 6.18 m2
Cena za m2 16 274 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy