Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie M081

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 56.29 m2
Piętro: 0
Cena promocyjna: 846 883.05 zł
Cena: 878 405.45 zł
Najniższa cena z 30 dni: 878 405.45 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M081
Ogródek 86.53 m2
Cena za m2 15 605 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy