Sprzedane

Mieszkanie 26

Kamienica Garbary 68

Powierzchnia: 29.88 m2
Piętro: 4
Cena: 609 594 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 26
Loggia 2.1 m2
Cena za m2 20 401.41 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy