Sprzedane

Mieszkanie 31

Kamienica Garbary 68

Powierzchnia: 97.51 m2
Piętro: 5
Cena: 2 057 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 31
Taras 41.2 m2
Loggia 3.1 m2
Cena za m2 21 095.27 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy