Sprzedane

Mieszkanie 61

Kamienica Garbary 68

Powierzchnia: 28 m2
Piętro: 3
Cena: 478 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 61
Cena za m2 17 071.43 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy