Sprzedane

Mieszkanie 87

Kamienica Garbary 68

Powierzchnia: 31.65 m2
Piętro: 5
Cena: 663 715.65 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 87
Taras 8.7 m2
Cena za m2 20 970.48 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy