Sprzedane

Mieszkanie 94

Kamienica Garbary 68

Powierzchnia: 67.99 m2
Piętro: 5
Cena: 1 250 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 94
Taras 9.8 m2
Loggia 3.1 m2
Cena za m2 18 385.06 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy