Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie C/C.6

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 75.66 m2
Piętro: 1
Cena promocyjna: 1 282 437 zł
Cena: 1 320 947.94 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 320 947.94 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania C/C.6
Cena za m2 17 459 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy