Dostępne

Mieszkanie D/D.6

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 62.93 m2
Piętro: 1
Cena: 1 095 422.51 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 095 422.51 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D/D.6
Cena za m2 17 407 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy