Dostępne

Mieszkanie B/B.1

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 48.02 m2
Piętro: 0
Cena: 891 251.20 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania B/B.1
Cena za m2 18 560 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy