Dostępne

Mieszkanie A/A.12

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 35.71 m2
Piętro: 1
Cena: 719 842.18 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A.12
Cena za m2 20 158 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy