Dostępne

Mieszkanie A/A.18

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 40.95 m2
Piętro: 2
Cena: 781 407.90 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A.18
Cena za m2 19 082 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy