Dostępne

Mieszkanie B/B.14

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 56.09 m2
Piętro: 2
Cena: 1 024 764.30 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania B/B.14
Cena za m2 18 270 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy