Dostępne

Mieszkanie D/D.14

Premiera Bemowo

Powierzchnia: 65.14 m2
Piętro: 2
Cena: 1 199 748.52 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania D/D.14
Cena za m2 18 418 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy