Dostępne

Mieszkanie A/A/1/0.3

Smardzewska 8

Powierzchnia: 29.53 m2
Piętro: 0
Cena: 409 436.99 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/1/0.3
Cena za m2 13 865.12 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy