Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie A/A/2/1.7

Smardzewska 8

Powierzchnia: 42.98 m2
Piętro: 1
Cena promocyjna: 537 250 zł
Cena: 576 034.29 zł
Najniższa cena z 30 dni: 576 034.20 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/2/1.7
Cena za m2 13 402.38 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy