Sprzedane

Mieszkanie A/A/3/1.3

Smardzewska 8

Powierzchnia: 37.09 m2
Piętro: 1
Cena: 492 420.60 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/3/1.3
Cena za m2 13 276.37 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy