Dostępne

Mieszkanie A/A/4/1.4

Smardzewska 8

Powierzchnia: 65.92 m2
Piętro: 1
Cena: 828 303.92 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/4/1.4
Cena za m2 12 565.29 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy