Dostępne

Mieszkanie A/A/2/2.7

Smardzewska 8

Powierzchnia: 38.17 m2
Piętro: 2
Cena: 514 348.77 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/2/2.7
Cena za m2 13 475.21 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy