Dostępne

Mieszkanie A/A/4/2.2

Smardzewska 8

Powierzchnia: 41.69 m2
Piętro: 2
Cena: 549 964.89 zł
Najniższa cena z 30 dni: 549 964.80 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/4/2.2
Cena za m2 13 191.77 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy