Dostępne

Mieszkanie A/A/3/3.4

Smardzewska 8

Powierzchnia: 60.21 m2
Piętro: 3
Cena: 781 873.81 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/3/3.4
Cena za m2 12 985.78 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy