Sprzedane

Mieszkanie A/A/4/3.2

Smardzewska 8

Powierzchnia: 41.71 m2
Piętro: 3
Cena: 535 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/4/3.2
Cena za m2 12 826.66 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy