Dostępne

Mieszkanie A/A/2/5.1

Smardzewska 8

Powierzchnia: 72.3 m2
Piętro: 5
Cena: 962 085.26 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A/A/2/5.1
Cena za m2 13 306.85 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy