Dostępne

Mieszkanie 5/12

Srebrna 5

Powierzchnia: 36.59 m2
Piętro: 1
Cena: 914 750 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/12
Cena za m2 25 000 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy