Sprzedane

Mieszkanie 5/14

Srebrna 5

Powierzchnia: 33 m2
Piętro: 1
Cena: 825 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/14
Cena za m2 25 000 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy