Sprzedane

Mieszkanie 5/26

Srebrna 5

Powierzchnia: 33 m2
Piętro: 2
Cena: 858 000 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/26
Cena za m2 26 000 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy