Dostępne

Mieszkanie 5/49

Srebrna 5

Powierzchnia: 39.38 m2
Piętro: 4
Cena: 1 063 260 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/49
Cena za m2 27 000 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy