Dostępne

Mieszkanie 5/57

Srebrna 5

Powierzchnia: 63.84 m2
Piętro: 5
Cena: 1 938 599.91 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/57
Cena za m2 30 366.54 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy