Dostępne

Mieszkanie 5/68

Srebrna 5

Powierzchnia: 74.87 m2
Piętro: 6
Cena: 2 312 244.65 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/68
Cena za m2 30 883.46 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy