Rezerwacja

Mieszkanie 5/75

Srebrna 5

Powierzchnia: 32.13 m2
Piętro: 6
Cena: 915 705 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/75
Cena za m2 28 500 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy