Sprzedane

Mieszkanie 5/82

Srebrna 5

Powierzchnia: 43.91 m2
Piętro: 7
Cena: 1 334 205.35 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/82
Cena za m2 30 385 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy