Sprzedane

Mieszkanie 5/85

Srebrna 5

Powierzchnia: 39.38 m2
Piętro: 7
Cena: 1 161 710 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/85
Cena za m2 29 500 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy