Dostępne

Mieszkanie 5/92

Srebrna 5

Powierzchnia: 74.87 m2
Piętro: 8
Cena: 2 513 326.75 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/92
Cena za m2 33 569.21 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy