Sprzedane

Mieszkanie 5/96

Srebrna 5

Powierzchnia: 65.54 m2
Piętro: 8
Cena: 2 244 417.30 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania 5/96
Taras 9.67 m2
Cena za m2 34 245 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy