Kaskady Krakowska

Warszawa, Włochy

Kaskady Krakowska

Warszawa, Włochy

Wybierz swoje mieszkanie na makiecie 3D

Lista mieszkań w inwestycji

w tej inwestycji znajduje się 102 apartamenty, które czekają na Ciebie!

Wybierz formę prezentacji:
Nazwa Status Lokalizacja Liczba pokoi Powierzchnia Piętro Powierzchnie dodatkowe

Status inwestycji

Start sprzedaży
Umowy deweloperskie
Rozpoczęcie budowy
Wykonanie konstrukcji
Prace instalacyjne
Prace wykończeniowe
Pozwolenie na użytkowanie
Wydanie lokali
Umowy przenoszące własność
5 min

Lotnisko F. Chopina

10 min

do Park Szczęśliwicki

15 min

do Centrum Handlowego
Blue City

Komunikacja to podstawa

Kaskady Krakowska to projekt VINCI Immobilier Polska położony przy Alei Krakowskiej 289, na styku dwóch zielonych i tętniących życiem dzielnic Warszawy – Włoch i Ochoty.

Inwestycja ta powstaje z myślą o ludziach młodych, dynamicznych, poszukujących miejsca z charakterem. Nowatorska bryła budynku i świetna lokalizacja pozwalają na realizację marzeń o mieszkaniu nowoczesnym i bliskim sercu miasta, również dzięki dogodnej komunikacji z Centrum oddalonym zaledwie o 6 km.


Natomiast położenie Kaskady Krakowska przy Al. Krakowskiej sprawia iż są idealnie skomunikowane z resztą miasta – tramwaj; autobus, kolejka są na wyciągniecie ręki. Bliskość lotniska F. Chopina czy obwodnicy miasta pozwala także na wygodne podróżowanie również poza Warszawę.

Nasza inwestycja powstaje z myślą o osobach które cenią swój czas i lubią Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, do których można zaliczyć cichobieżne windy, bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz boksy na rowery i jednoślady.

Twoja przestrzeń
z charakterem!

W nowoczesnym, kaskadowym 9-piętrowym budynku wybudujemy dla przyszłych mieszkańców 102 lokale, w tym 93 mieszkania i 9 lokali niemieszkalnych w zróżnicowanych metrażach od 31 do 108 m2. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne loggie lub ogródki, a te usytuowane w części uskokowej dodatkowo tarasy.

Biuro projektowe 4am Architekci stworzyło oryginalną bryłę budynku z układem kaskadowym nadając nietuzinkowy, nowoczesny kształt przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Jasne odcienie elewacji idealnie współgrają z przeszkleniami loggii od Al. Krakowskiej.

Na dziedzińcu poza alejkami prowadzącymi do klatek schodowych znajdują się zadaszone stojaki na rowery oraz przestronna strefa zieleni z roślinami miododajnymi, nadająca niepowtarzalny i spokojny charakter tego miejsca. W częściach wspólnych zaplanowano: budki dla jerzyków, poidełka i karmniki dla ptaków oraz hotele dla owadów i motyli. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli podlewać swoje ogródki wodą deszczową z retencji.

Zalety mieszkania w inwestycji Kaskady Krakowska

Bliskość
Centrum

Przestronne
i funkcjonalne

mieszkania

Nowoczesny
charakter
osiedla

Galerie
handlowe
w pobliżu

Galeria inwestycji

Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska
Kaskady Krakowska

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy !Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Warszawa

ul. Krochmalna 44, 00-864 Warszawa
(Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty)

ul. Przy Parku 24, 02-384 Warszawa

Poznań

ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego