Galeria VENIS – wykończenie wnętrz

VINCI IMMOBILIER stawia na najlepsze projekty i najwyższą jakość, dlatego zdecydowało się na współpracę z firmą Galerie Venis, marką obecną na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Architekci i eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Galerie Venis aranżują wnętrza przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wspierają klientów w wyborze, a każdy etap prac wykonują pod czujnym okiem ekspertów. Dzięki temu czas od odbioru mieszkania do wprowadzenia się zostaje skrócony do minimum. W wyniku współpracy obu firm, klienci VINCI IMMOBILIER mogą wybierać z kilku dedykowanych pakietów wykończeniowych. Są one zróżnicowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Galerie Venis to marka obecna na polskim rynku wnętrzarskim od blisko 30 lat. Architekci i eksperci firmy z pasją realizują marzenia klientów o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach. Galerie Venis aranżują wnętrza przy użyciu najwyższej jakości materiałów, wspierają klientów w wyborze, a każdy etap prac wykonują pod czujnym okiem ekspertów. Dzięki temu czas od odbioru mieszkania do wprowadzenia się zostaje skrócony do minimum. Galerie Venis to 7 oddziałów w całej Polsce, 35 doświadczonych architektów, architektów wnętrz, projektantów, dekoratorów oraz koordynatorów prac wykończeniowych. Firma zrealizowała 100 tysięcy zamówień a tylko w ostatnim roku sprzedała 500 pakietów wykończeniowych.

Galeria VENIS - Wykończenie wnętrz - sypialnia
Galeria VENIS - Wykończenie wnętrz - salon
Galeria VENIS - Wykończenie wnętrz - salon
Galeria VENIS -Wykończenie wnętrz - kuchnia
Galeria VENIS - Wykończenie wnętrz - kuchnia

Wybierając pakiet wykończeniowy GALERIE VENIS, Klient VINCI IMMOBILIER zyskuje:

  • Gwarancję ceny – po podpisaniu umowy Klient ma pewność, że koszty wykończenia nie wzrosną. Ryzyko związane ze wzrostem cen materiałów i usług na rynku bierzemy na siebie.
  • Indywidulany projekt wnętrza, zgodny z najnowszymi trendami, dostosowany do preferencji Klienta.
  • Obsługę architekta – od wyboru materiałów, przez projekt i nadzór nad wykonawstwem, po odbiór wykończonego mieszkania.
  • Nadzór nad inwestycją doświadczonego koordynatora prac wykończeniowych oraz inspektora nadzoru budowlanego.
  • Najwyższej jakości materiały wykończeniowe od wiodących europejskich marek.
  • Możliwość rozszerzenia programów wykończeniowych o projekty dodatkowych elementów, w tym zabudów meblowych, dobór mebli ruchomych, oświetlenia oraz dodatków do wnętrza.
  • Terminowy odbiór wykończonego mieszkania (90 dni od momentu przekazania nam kluczy do mieszkania w stanie deweloperskim).
  • 24-miesięczną rękojmię na wykonane prace.
  • 15% oszczędności na podatku VAT od materiałów wykończeniowych.

Skontaktuj sie z nami !

Ela Jacuńska

Tel.: +48 539 529 126

E-mail: e.jacunska@anicar.com.pl

Adres: Dąbrowskiego 85, 60-529 Poznań

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy !Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Warszawa

ul. Krochmalna 44, 00-864 Warszawa
(Wymagane wcześniejsze umówienie wizyty)

ul. Przy Parku 24, 02-384 Warszawa

Poznań

ul. Paderewskiego 8, 61-770 Poznań

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego