Wiadomości

Bez kategorii

Zaczynamy przedsprzedaż naszej najnowszej inwestycji – Rezydencja TAGORE

Spółka VINCI Immobilier Polska nabyła nową nieruchomość z prawomocnym pozwoleniem na budowę, która położona jest w samym sercu Górnego Mokotowa. Na zakupionym terenie powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa w standardzie premium.

REZYDENCJA TAGORE to luksusowy projekt wkomponowany w niską zabudowę ulicy Tagore. Jest to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają idealnego miejsca do życia dla siebie i swojej rodziny.
Projekt budynku łączy nowoczesność bryły z otaczającą ją zieloną przestrzenią, tworząc estetyczną kompozycję z zachowaniem najnowszych trendów architektonicznych.
Na kondygnacjach od pierwszej do piątej zaprojektowano 31 apartamentów o powierzchniach od 57 do 135 m² z widokiem na ogród lub cichą i spokojną ulicę Tagore. Na ostatniej, szóstej, kondygnacji powstaną dwa luksusowe penthousy o powierzchniach 174 i 201 m² z tarasami.
Stonowana i elegancka kolorystyka oraz dobór wysokiej jakości materiałów uwzględniających nowoczesny design sprawi, że Rezydencja Tagore będzie miała niepowtarzalny charakter od pierwszego wejrzenia.

Nasza najnowsza inwestycja to kolejny projekt z segmentu premium, w którym po sukcesie sprzedażowym Rezydencji Bonifraterska 10a, ponownie dostrzegamy ogromny potencjał. Mokotów od wielu lat należy do czołówki najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia i co roku przyciąga nowych miłośników tej lokalizacji. Nowa oferta będzie doskonałą propozycją dla Rodzin ceniących sobie spokój, ciszę oraz dostęp do pełnej infrastruktury – mówi Paweł Wassilew, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w VINCI Immobilier Polska. Pobliskie przedszkole, liczne szkoły, oraz punkty handlowo – usługowe, stanowią kolejny atut dla naszych Klientów. Ponadto, coraz więcej osób stawia na szybki transport publiczny. Dla jednych to kwestia ekologii, dla innych wygody. Wszystkich łączy jedno – chcą jak najszybciej dojechać do pracy i szkoły, bez uciążliwego stania w korkach. Atutem Rezydencji Tagore jest bliskość metra – dojście do Stacji Wierzbno zajmuje 10 minut spacerem. Dotarcie do pozostałych środków transportu publicznego: autobusu i tramwaju to 5 minut pieszo.

Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię Szaroszyk & Rycerski Architekci.

Planowany termin oddania inwestycji to 1 kwartał 2024.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy !


Skontaktuj się z biurem sprzedaży

Rezydencja Tagore, Ul. Tagore 5 ( wymagane wcześniejsze umówienie spotkania )
Kaskady Krakowska, Al. Krakowska 291, 02-133 Warszawa
Osiedle Wilanowska, Al. Krakowska 291, 02-133 Warszawa
Włodarzewska59, Al. Krakowska 291, 02-133 Warszawa
Żeromskiego – Poznań, Ul. Żeromskiego 13/15, 60-544 Poznań

Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego