Dostępne
Mieszkanie 7/32
Apartamenty Bruna 7
|
|
78.28 m2 |
|---|---|
|
|
2/3 |
|
|
3 165 925.01 zł |
| Numer budynku | A |
|---|---|
| Numer mieszkania | 7/32 |
| Cena za m2 | 40 443.60 zł |
| Cena miejsca postojowego | 55 000 zł |
| Cena komórki lokatorskiej | 65 000 zł |
Zadaj pytanie
Formularz kontaktowy