Sprzedane
Mieszkanie powyżej 150m2 7/12
Apartamenty Bruna 7
|
|
157.46 m2 |
|---|---|
|
|
2/3 |
|
|
6 161 848 zł |
| Numer budynku | A |
|---|---|
| Numer mieszkania | 7/12 |
| Taras | 61.66 m2 |
| Loggia | 14.09 m2 |
| Cena za m2 | 39 132.78 zł |
| Cena miejsca postojowego | 55 000 zł |
| Cena komórki lokatorskiej | 65 000 zł |
Zadaj pytanie
Formularz kontaktowy