Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie M062

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 85.98 m2
Piętro: 2
Cena promocyjna: 1 143 534 zł
Cena: 1 213 263.78 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 143 534 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M062
Taras 8.3 m2
Cena za m2 14 111 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy