Dostępne
Oferta specjalna

Mieszkanie M063

IKONA Światowida 5

Powierzchnia: 84.24 m2
Piętro: 2
Cena promocyjna: 1 128 816 zł
Cena: 1 197 387.36 zł
Najniższa cena z 30 dni: 1 128 816 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania M063
Cena za m2 14 214 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy