Rezerwacja
Oferta specjalna

Mieszkanie A.5.50

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 78.27 m2
Piętro: 5
Cena promocyjna: 1 095 912.28 zł
Cena: 1 191 209.13 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.5.50
Cena za m2 15 219.23 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy