Rezerwacja

Mieszkanie A.6.63

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 44.37 m2
Piętro: 6
Cena: 772 658.63 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.6.63
Cena za m2 17 413.99 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy