Sprzedane

Mieszkanie A.6.66

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 40.76 m2
Piętro: 6
Cena: 744 845.69 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.6.66
Cena za m2 18 273.94 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy