Sprzedane

Mieszkanie A.7.71

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 78.39 m2
Piętro: 7
Cena: 1 508 331.88 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.7.71
Taras 34.94 m2
Cena za m2 19 241.38 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy