Sprzedane

Mieszkanie A.8.83

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 44.37 m2
Piętro: 8
Cena: 801 275.61 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.8.83
Loggia 8.04 m2
Cena za m2 18 058.95 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy