Sprzedane

Mieszkanie A.8.87

Nowa Krakowska

Powierzchnia: 68.78 m2
Piętro: 8
Cena: 1 101 619.60 zł
Numer budynku A
Numer mieszkania A.8.87
Loggia 9.5 m2
Cena za m2 16 016.57 zł
Cena miejsca postojowego 55 000 zł
Cena komórki lokatorskiej 65 000 zł

Zadaj pytanie

Formularz kontaktowy